Залізниця переплатить за реконструкцію станції Клепарів


Регіональна філія «Львівська залізниця» виступила замовником у тендері вартістю 4,8 млн.грн. на реконструкцію освітлення станції Клепарів у м. Львів.

Об этом сообщает Руспрес

На участь у закупівлі свої пропозиції надали два учасника, ТОВ «КИПЕР-ПЛАСТ» і ПП «БК «ПІРАМІДА».

Перемогу отримало ПП «ПІРАМІДА», не дивлячись на те, що запропонована ними ціна вища порівняно з ціною ТОВ «КИПЕР-ПЛАСТ».

Пропозиція «КИПЕР-ПЛАСТ» була відхилена по причині невідповідності кваліфікаційним та технічним умовам. Як повідомляє замовник, в пакеті документів учасника відсутні:

  • копії посвідчень електробезпеки працівників;
  • копії ліцензії на проведення господарської діяльності пов’язаної із створенням об’єктів архітектури;
  • дозвіл на виконання робіт підвищеної небезпеки;
  • частково надана інформація на відповідність матеріальних ресурсів.

Учасник не погодився з даним рішенням Львівської залізниці, оскільки документи були надані від ТзОВ «ЛЬВІВЕНЕРГОАВТОМАТИКА», з якими було підписано договір на виконання субпідрядних робіт.

Замовник не задовольнив вимогу аргументуючи тим, що тендерна документація не передбачає залучення субпідрядників.

Хоча в ТД не вказується про заборону залучення субпідрядних організацій. Виходить, що учасник і не порушував дані умови.

Варто також звернути увагу на фірму-переможця. ПП «БК «ПІРАМІДА» зареєстрована у м. Кропивницький, у квартирі житлового будинку. Розмір статутного капіталу складає всього лише 100₴, а контрактів нею підписано аж на 28 млн.₴, переважно з Укрзалізницею. Також компанія підозрюється у невиконанні своїх зобов’язань перед замовниками.

Основний вид діяльності підприємства:

Діяльність у сфері інжинірингу, геології та геодезії, надання послуг технічного консультування в цих сферах

Що не дуже в’яжеться з виконанням електромонтажних робіт.

У вересні 2018 року ЗБК вже писала про закупівлю за участю ПП «Піраміда». Тоді фірма також перемогла, маючи у своєму штаті тільки двох працівників. Якщо порівняти тодішню довідку про наявність персоналу і теперішню, можна сказати, що фірма розширилася. На даний момент в фірмі працює сім людей, з яких тільки один електрик. Більше того, ПП «Піраміда» не надала посвідчення з електробезпеки по роботі в електроустановках понад 1000 В на цього робітника.


Джерело статті: “https://zbk.org.ua/2020/02/14/zaliznicya-pereplatit-za-rekonstrukciyu-stanciї-klepariv/”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя