“Розвивати свою економіку, а не рятувати агресора”: уряд заборонив ввезення вживаних вагонів з РФ з 20 листопада


Кабінет міністрів України прийняв рішення ввести заборону на ввезення застарілого рухомого складу з Російської Федерації з 20 листопада 2019 року

Про це повідомив в Facebook міністр інфраструктури Владислав Криклій. Об этом сообщает gazetadaily.in.ua со ссылкой на СМИ.

“У травні 2019 року було прийнято рішення ввести з 1 березня 2020 року заборону на ввезення застарілого рухомого складу походженням з Російської Федерації. Після оголошення про введення зазначеного заборони з березня 2020 року через Російської Федерації в Україні ввезено понад 3000 вантажних вагонів застарілого парку. Сьогодні урядом прийнято рішення встановити заборону на ввезення таких вагонів з 20 листопада 2019 року. Повинні розвивати свою економіку, а не рятувати агресора”, — написав він.

  • Нагадаємо, секретар Нацкомітету з промислового розвитку Олена Саліхова заявляла, що відстрочка ембарго до 1 березня 2020 року привела до різкого зростання імпорту цих вагонів з РФ у 4 рази та скорочення замовлень для українських вагонобудівників.

Джерело статті: “http://espreso.tv/news/2019/11/06/rozvyvaty_svoyu_ekonomiku_a_ne_ryatuvaty_agresora_uryad_zaboronyv_vvezennya_vzhyvanykh_vagoniv_z_rf_z_20_lystopada”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя