У США прокоментували зрив переговорів з Північною Кореєю

<p>Переговори між США та КНДР продовжаться через два тижні Об этом сообщает <a href=max24.in.ua со ссылкой на СМИ.

— У США прокоментували зрив переговорів з Північною Кореєю">

Переговори між США та КНДР продовжаться через два тижні

У Держдепі відзначили конструктивність минулої зустрічі


Представники Держдепартаменту США висловилися щодо минулих переговорів з представника КНДР, в ході яких північнокорейська делегація перервала зустріч і покинула її.


Дипломатична зустріч, на якій були присутні глава МЗС КНДР Кім Менг Гіль і спецпредставник з КНДР Стівен Біган, проходила в Стокгольмі.


У Держдепі заявили, що висловлювання Гіля не відображають реального змісту переговорів, а також відзначили конструктивність минулої зустрічі.


Уточнюється, що американські представники прийняли запрошення Швеції повернутися в країну через два тижні і продовжити переговори з північнокорейської стороною.


Раніше стало відомо, що робочі переговори між США і КНДР починаються в Швеції в суботу. В переговорах брали участь спецпредставник США з Північної Кореї Стівен Біган і північнокорейський посол з особливих доручень Кім Мен Гіль.


Згодом Північна Корея перервала переговори з США щодо денуклеаризації.


Глава північнокорейської делегації Кім Менг Гіль заявив, що «переговори не виправдали очікувань» КНДР.


Раніше журнал Time написав, що після випробувального пуску КНДР балістичної ракети з підводного човна для Трампа був проведений спеціальний брифінг, однак президент «не виявив жодного інтересу, коли помічники детально описали нові зусилля Північної Кореї з розробки ракет», він продовжує наполягати на дипломатичному вирішенні північнокорейської проблеми.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/world/observe/u-ssha-prokomentuvali-zriv-peregovoriv-z-pivnichnoyu-korejeyu-630445.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя