СБУ: до переміщення рекордної контрабанди причетні митники та прикордонники (ВІДЕО)

СБУ: до переміщення рекордної контрабанди причетні митники та прикордонники (ВІДЕО)

Керівники Генпрокуратури, СБУ та ДБP розповіли подробиці щодо виявлення контрабанди у прикордонних районах області на 70 млн.

Як розповіли на брифінгу керівники правоохоронних відомств, СБУ, Генпрокуратура, Державного бюро розслідувань спільно з Податковою і митною службою Великої Британії та спецслужбами Польщі провели спецоперацію з припинення діяльності міжнародного злочинного угруповання. Об этом сообщает statuspress.in.ua со ссылкой на СМИ.

Спецоперація під назвою «Магма» відбувалась у тісній взаємодії з британськими партнерами і була проведена у три етапи.

Раніше повідомляло Mukachevo.net, що у прикордонних районах Закарпаття під час обшуків правоохоронці затримали 13 вантажних автомобілів з контрабандними цигарками на рекордну за часи Незалежності суму 70 мільйонів гривень.

На завершальному етапі спецоперації оперативники спецслужби встановили, що до складу угруповання входять понад десять громадян України, Польщі та Білорусі.

Як зазначають в СБУ, цигарки з підпільних цехів на Київщині переправлялись на складські приміщення, а потім контрабандою переправлялась через державний кордон України до країн Європейського Союзу.

За період слідчих дій було здійснено 40 обшуків та вилучено 2800 пачок цигарок.

Керівник ДБP не виключив зв’язок контрабандистів з працівниками Державної прикордонної служби та Державної фіксальної служби.

— Встановлюється причетність до функціонування контрабандного каналу працівників фіскальної та прикордонної служб, адже він не міг існувати без їх участі, — підкреслив Роман Труба.

Наразі межах кримінального провадження, розпочатого за ч. 3 ст. 204, ст. 209 та ч. 3 ст. 364 Кримінального кодексу України, триває досудове розслідування.

Також пропонуємо переглянути повний запис брифінгу керівників СБУ, ГПУ та ДБP.

Mukachevo.net

Джерело статті: “http://www.mukachevo.net/ua/news/view/515218”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя