Володимир Бедриківський: «відривне» святкування та нечоловічі вподобання

Українські чиновники «відриваються» по повній

День Конституції, в Україні відмічали зі звичним розмахом.  Масові гуляння для простого люду, та різноманітні, особливі (інколи на грані фолу) розваги можновладців.

Новий Президент України, святкував в компанії членів своєї команди, досить скромно, в кафе, чим і похвалився на своїй сторінці в Фейсбук. «Сьогодні свято! Не в костюмі, серед людей, щастя», — написав Зеленський.

А потім компашка, судячи з усього, розсмокталася по різним розважальним закладам.

Найбільше прославився в соцмережах своїм святкуванням Андрій Богдан – Голова офісу Президента. Його помітили не просто в абсолютно не належному його посади нічному клубі, а на концерті російського артиста, соратника Михайла Галустяна, Олександра Ревви.

Але можновладці трішки нижчого рівня, могли би втерти носа вищому керівництву держави, в умінні відриватися по-повній.

Цікавий, майже кримінальний, але комічний випадок стався в ніч на 29 червня у Вишгородському районі Київщини з двома молодими хлопцями 17-ти та 22-х років —  працівниками сфери  секс-індустрії. Як відомо, в цій сфері працюють не лише дівчата і, за відповідну оплату, можна отримати всі можливі і, навіть, не можливі послуги. І ось, два «нічних метелика» чоловічого роду,вирішили підзаробити, та взяли заказ на обслуговування компанії чоловіків, в приватному будинку в Нових Петрівцях Вишгородського району Київщини.

Достеменно невідомо, як саме проходив відпочинок,  які саме послуги надавали «простітути», і що не сподобалося замовникам, але, в результаті, під ранок 29 червня, їх обох виштовхали за ворота маєтку, не заплативши за їх послуги.

Молоді хлопці, знаходячись в стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння, не вигадали нічого кращого, як визвати поліцію, до кривдників. На виклик приїхала оперативна група Вишгородського відділу поліції Головного управління Національної поліції України у Київській області.

Прибувши за адресою виклику, правоохоронці, м’яко кажучи здивувалися. Саме цей маєток їм добре знайомий, адже тут проживає начальник Департаменту з нагляду за дотриманням законів у кримінальному процесі та координації правоохоронної діяльності Генеральної прокуратури Володимир Бедриківський, якого дуже поважають в спілці ЛБГТ за його лояльність.

Але, не вважаючи на посаду власника будинку, поліціянти все ж зробили спробу взяти пояснення у нього, але м’яко кажучи, були послані Бедриківським, який був в неадекватному стані,  працювати в інше місце.  Тому, правоохоронці забрали у відділок постраждалих, для проведення медичного дослідження їх стану, і взяття більш детальних пояснень.

Зрозоміло, що данний випадок ніяк не відобразиться на реноме Володимира Бедриківського, адже його репутація, як держслужбовця, вже і так така, що ніде і клейма ставити. Але сам факт, що працівник Генеральної прокуратури відкрито викликає для розваг гомосексуальних повій,  опускає репутацію всієї прокуратури нижче дна.

Враховуючи те, що в Верховній Раді активно просувається закон про відкритий реєстр педофілів і їх хімічну кастрацію, і те, що одому із «потерпілих» лише 17-ть, склалося враження, що Бедриківський зажадав встигнути «відтягнутися» по повній, до прийняття Закону. Не враховуючи, що такі закони мають зворотну силу.

Звісно, за даним випадком ніякої справи правоохоронцями порушено не буде, в цьому немає жодного сумніву, але є, хоч і маленька, але надія, що у нового народного Президента, в свій час дійдуть руки і до Генеральної прокуратури, та її співробітників, які так нахабно та відкрито топлять авторитет самої поважної правоохоронної структури. І на їх місце прийдуть справжні чоловіки, а не прихильники «європейських вільних відносин», як Бедриківський.

ТОП новости

Вход

Меню пользователя