Незвичні інструменти та ніжний вокал: як виступили фаворити Нацвідбору Brunettes Shoot Blondes

Незвичні інструменти та ніжний вокал: як виступили фаворити Нацвідбору Brunettes Shoot Blondes Об этом сообщает idzenit.in.ua со ссылкой на СМИ.

Український гурт Brunettes Shoot Blondes яскраво виділяється з-поміж інших учасників Нацвідбору Євробачення-2019 незвичним роялем, який поєднав майже 20 музичних інструментів.

На сцені артисти презентували ефектну композицію Houston, яка приголомшила глядачів. Не менш захопливо всі спостерігали за незвичним інструментом Brunettes Shoot Blondes, який заворожив всіх зіркових суддів.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений BRUNETTES SHOOT BLONDES (@brunettesshootblondes) 29 Січ 2019 р. о 5:31 PST

Андрій Данилко зазначив, що головний козир виступу музикантів – саме незвичний рояль. Однак, згідно з правилами Євробачення, артисти не зможуть зіграти на незвичному інструменті, тому імітація гри буде виглядати досить безглуздо.

Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений UA: Євробачення. Евровидение (@eurovision.ua) 9 Лют 2019 р. о 11:27 PST

Підтримала свого колегу Джамала, яка порадила співакам продумати свій виступ та зізналась, що рада буде бачити Brunettes Shoot Blondes у фіналі. Такої ж думки і Євген Філатов.

Нацвідбір до Євробачення-2019: виступ Brunettes Shoot Blondes? – дивіться відео

Зазначимо, що з-поміж усіх учасників Нацвідбору саме гурт Brunettes Shoot Blondes є фаворитом співачки Злати Огневич. Артистка пророкувала колективу перемогу на шоу та блискучий виступ на Євробаченні-2019.

document.addEventListener(’DOMContentLoaded’, function(){ (function() { window.plasrv = "https://pollapi.luxnet.ua"; var _pla = document.createElement(’script’); _pla.type = ‘text/javascript’; _pla.src = ‘https://pollapi.luxnet.ua/javascripts/poll_widget/pollWidget.js’; var s = document.getElementsByTagName(’script’)[0]; s.parentNode.insertBefore(_pla, s); })(); });Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Nezvichni_instrumenti_ta_nizhnii_vokal_yak_vistupili_favoriti_Natsvidboru_Brunettes_Shoot_Blondes_375328.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя