Коболєв заявив про необхідність відкритого реєстру споживачів газу

Коболєв заявив про необхідність відкритого реєстру споживачів газу Об этом сообщает today-boss.in.ua со ссылкой на СМИ.

" "

Голова НАК "Нафтогаз України" Андрій Коболєв заявив про необхідність створення єдиної відкритої бази споживачів природного газу

Про це Коболєв заявив у інтерв’ю 5 каналу.

"Єдиний варіант, який вважаю правильним, — генерування кодів споживачів має здійснювати державна компанія "Укртрансгаз", у якої має бути єдина база. База даних має бути доступна всім учасникам ринку, вона має бути відкритою. Тоді невеликі споживачі зможуть вільно переходити від одного постачальника до іншого", — сказав Кобоолєв.

Голова "Нафтогазу" також звинуватив облгази у спротиві створенню такої бази.

"Це невигідно монополістам-облгазам, які наразі тримають цих споживачів, не розкривають нікому реальні коди, шантажуючи відключенням, якщо вони спробують перейти до іншого постачальника", — сказав Коболєв.

Також чиновник наголосив, що для "Нафтогазу" отримання доступу до кінцевого споживача є одним із стратегічних питань на 2019 рік. За його словами, відсутність повного реєстру споживачів затягує запуск ринку добового балансування газу, перенесеного на 1 березня 2019 року.

"Без того, що цей перелік буде завантажено до центральної бази "Укртрансгазу" ми не можемо гарантувати, що у всіх споживачів буде газ. Облгази не подали до цієї бази всіх споживачів. Наприклад, майже сотня клієнтів "Нафтогазу", а це теплова генерація, в цій базі були відсутні. Якби запустили систему з 1 грудня, то всі клієнти, яких у базі немає, просто не змогли б отримати газ, їх би відключили", — додав Коболєв.Джерело статті: “http://ukropnews.com/news/Kobolev_zayaviv_pro_neobhidnist_vidkritogo_reestru_spozhivachiv_gazu_354157.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя