Політв’язень Балух привітав прихожан ПЦУ та Епіфанія з отриманням Томосу з окупованого Криму

Своє привітання Володимир Балух закінчив словами «Слава Ісусу Христу! Слава Україні!» — Політв’язень Балух привітав прихожан ПЦУ та Епіфанія з отриманням Томосу з окупованого Криму
Своє привітання Володимир Балух закінчив словами «Слава Ісусу Христу! Слава Україні!»
Балух вважає отримання Томосу великою історичною подією та «стрижнем омріяної державності України» Об этом сообщает lcmedia.in.ua со ссылкой на СМИ.


Український політв’язень Володимир Балух з окупованого Криму привітав парафіян Православної церкви України та її предстоятеля Епіфанія з отриманням Томосу про автокефалію.


«Шановний пане Предстоятелю Митрополит Київський і всієї України, Владико Епіфаній! Дозвольте привітати Вас, а в Вашій особі і всіх священослужителів, прихожан і простих мирян Канонічного Православ’я України з знаковою історичною подією – поверненням автокефалії нашій Святій Церкві!», — зазначив Балух.


Володимир Балух назвав отримання Томосу великою історичною подією та «стрижнем омріяної державності України».Звернення політв’язень закінчив словами «Слава Ісусу Христу! Слава Україні!».


Нагадаємо, 19 жовтня політв’язня Володимира Балуха етапували з Сімферопольського СІЗО до Керченської колонії.


Дружина українського політв’язня Володимира Балуха Наталія 17 жовтня вперше зустрілась з ним у СІЗО Сімферополя перед етапуванням в колонію.


9 жовтня український політв’язень Володимир Балух, незаконно засуджений в окупованому Криму, заявив про припинення голодування на час етапування.


Володимир Балух голодував 206 днів, вживаючи на день по кілька ложок вівсяного киселю, сухарі, воду та чай з медом.


Володимир Балух оголосив голодування 19 березня на знак протесту проти сфабрикованої щодо нього справи.


У Росії та в окупованому Криму утримують 64 українських політв’язня, 27 з яких перебувають на території Росії. Ці цифри не враховують в’язнів, що утримуються на окупованих територіях Донецької та Луганської областей.


Джерело статті: “http://glavcom.ua/country/society/politvyazen-baluh-privitav-prihozhan-pcu-ta-epifaniya-z-otrimannyam-tomosu-z-okupovanogo-krimu-559306.html”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя