У трьох районах Львівщини розпочали будівництво амбулаторій сімейної медицини

Станом на сьогодні в області розпочали будівництво чотири амбулаторій загальної практики сімейної медицини, а саме у Перемишлянському, Стрийському та Турківському районах. Про це Львівському порталу повідомили у прес-службі Львівської ОДА. Об этом сообщает newsmir.in.ua со ссылкой на СМИ.  • 470x200-anim
WordPress Slideshow

«Сподіваюсь, нові амбулаторії допоможуть збільшити народжуваність та сприятимуть покращенню здоров’я мешканців. Це один із тих кроків, що дозволяє нашій країні рухатись у правильному напрямку», – зазначила директор департаменту охорони здоров’я Львівської облдержадміністрації Ірина Микичак.

Амбулаторії загальної практики сімейної медицини – ультрасучасні заклади, які збудують за уніфікованими проектами. Будівництво сільських амбулаторій відбуватиметься таким чином, щоб охопити всю територію Львівської області, а відтак кожен мешканець зможе отримати необхідну медичну допомогу.


Джерело статті: “https://portal.lviv.ua/news/2019/01/08/u-troh-rayonah-lvivshhini-rozpochali-budivnitstvo-ambulatoriy-simeynoyi-meditsini”

ТОП новости

Вход

Меню пользователя